Dozor (Overwatch)

Tato položka se nachází pod horním menu v pravé části obrazovky, kde se vám nabízí stažení důkazu. Po jeho stažení se dostanete do hry, a vidíte hru očima hráče The Suspect, jehož chování zkoumáte. Jedná se o zpravidla do deseti minut trvající záznam, který se sám přetáčí, když zrovna podezřelý hráč zemřel, nebo je freezetime. Tento vzorek většinou stačí na posouzení, a kdyby náhodou ne, tak si ho můžete přehrát znovu.

Prohřešky k posouzení

Podpora míření

V tomto případě se jedná o hráče, který buď nemá u zbraně žádný rozptyl nebo za něj program míří. Více se můžete dozvědět v sekci Cheaty.

Podpora vidění

Jedná se většinou o použití wallhacku popřípadě menšího zasažení do hry v podobě toho, že hráč není slepý, když by měl být, nebo vidí přes smoke.

Jiný externí program

Například speedhack, který zrychluje pohyb hráče po mapě, nebo skripty, které také můžou změnit přirozený pohyb hráče.

Úmyslné kazení hry

S tímto se asi setkal každý, kdo nehraje pouze s přáteli. Většinou toto chování nastává v případech, kdy je protější team výrazně lepší a daného hráče hra nebaví a chce, aby byl vyhozen ze serveru ostatními hráči, nebo má pouze odlišný herní projev, než běžní hráči CS: GO. Když hráč dostane ze serveru kick, tak nedostane ban za opuštění zápasu a může jít hned kazit hru někomu jinému. Hráči s těmito úmysly většinou využívají praktik jako je střílení do spoluhráčů, blokování pohybu, nebo jednoduše shodí hru na lištu a čeká, než zápas skončí. Toto provinění není tak závažné, ale určitě je dobré ho hlásit. Hráči za toto provinění stejně nedostávají permanentní ban.

Zpět na přehled