Servery

Oficiální servery

Na oficiálních serverech hrajete vždy, když ve hře kliknete na nabídku "Najít hru". Tyto servery neoplývají zrovna nejvyšší kvalitou a je poměrně o náhodě, z jakého místa server bude, na čemž závisí, jak vysoký bude váš ping. Pokud jste ale začínající hráč, tak si sníženou kvalitu serverů neuvědomíte.

Komunitní servery

Komunitní servery zná každý, kdo hrál předchozí verze Counter Striku. Jedná se o servery, které nejsou ve vlastnictví Valve, ale vlastní je různé herní organizace a portály, popřípadě i jednotlivci. Nastavení serveru pak může být různé a módy a mapy, které se zde hrají vám nemusí být povědomé. Existují například servery, kde se hrají pouze AWP mapy (máte pouze odstřelocí pušku), aim mapy (malá mapa, kde se narodí dva týmy proti sobě a je mezi nimi minimum překázek, takže jde o to, na jaké straně jsou lepší střelci), nebo only headshot servery, kde můžete nepřítele zabít pouze výstřelem do hlavy.

Můžete vyzkoušet například tyto servery:

Na servery se můžete připojit například tak, že si zkopírujete uvedenou IP adresu a vyberete si v sekci komunitní servery záložku Oblíbené (Favourites) a server si přídáte. Tímto se vám také server uloží do oblíbených a můžete se na server jednoduše kdykoliv vrátit, jestli vám bude vyhovovat. Poté si na server kliknete a stisknete připojit. Je možné, že se na server nedostanete, protože je plný, nebo se na něm drží slot pro VIP hráče, takže budete muset napojení zkoušet vícekrát.

Deadmatch

88.198.45.185:27045

Only Headshot Deadmatch

46.227.176.4:27022

Aim Deadmatch

88.198.45.185

AWP

81.169.155.226

Zpět na přehled