Novinky z české scény

09

Listopad

matus

aa

08

Listopad

Šedý zákal

má MiniMe

08

Listopad

kokoti

ste vy všetci

20

Duben

Copenhagen Games 2014

V pátek 18.4. a v sobotu 19.4. se konal turnaj v CS: GO v Dánském hlavním městě Kodani. Turnaje se zúčastnil i Slovenský tým Necroraisers v sestavě: KETUBOR, benq1, queztone, theton, ecko. Slovenskému týmu se podařilo postoupit ze skupiny, ale v prvním kole play-off slovenští hráči narazili na tým ESC Gaming, který byl bohužel nad jejich síly. Do finále se probojovali týmy Ninjas in Pyjamas a Virtus.pro. V napínavém finále se nakonec stali vítězi švédští hráči z Ninjas in Pyjamas.

11

Duben

Nová spolupráce s Freak Gaming

Byla navázána spolupráce s herní organizací Freak Gaming, která působí na poli progamingu od roku 2010. Kromě Counter Strike: Global Offensive organizace zastupuje hráče ještě ve hrách: Call of Duty 4, League of Legends a FIFA. Sekce CS:GO je vedená hráčem "j0fa", jehož sekce skýtá ještě tyto hráče: "lamenzi", "iLLUSIONIST1G", "DarF" a "DAMiEAN". Tímto sekci přeji hodně úspěchů a snad zde v budoucnu budou přibývat novinky o pěkném umístění týmu v turnajích.

31

Březen

EIZO CS:GO LAN #2

V Pražské herně Disctrict-Prague se v sobotu 29.3. 2014 uskutečnila LAN akce ve hře Counter Strike: Global Offensive, které se zúčastnily skoro všechny týmy, které to s hraním myslí vážně. Přihlásilo se 18 týmů, které byly rozděleny do čtyř skupin. Ze skupin vždy postoupily dva týmy do playoff. Hraní se protáhlo až do čtvrté hodiny ranní a zvítězil tým CITRONS (jAPKOo, ZEDKO, .joHNY, thieff, Bordel), který se ve finále potkal s týmem NecroRaisers (KETUBOR, ecko, theton, benq1, queztone). Na bednu se ještě dostal tým CYBORG FACTORY (Zuhi, jEkYL, luka5, STYKO, smetysh), který byl ale před turnajem považován za favorita, protože jejich online výsledky proti českým top týmům mluvili v jejich prospěch.

31

Březen

Informace

V této sekci stránek budou umísťovány novinky, které uveřejní partnerské weby. Například, když bude nějaká herní organizace hledat hráče do CS:GO sekce, tak sem bude umístěn inzerát, aby se informace objevila i jinde, než na stránkách této organizace. Kdyby jste měli zájem o tuto formu spolupráce tak se prosím ozvěte přes kontaktní formulář v záložce "Kontakt", nebo přímo na email admin@cs-go.cz.